Přejímací technik - montér strojního zařízení

TRUMPF Liberec, spol. s r.o (MPSV)

Místo práce
Ampérova 483, 1 2 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-17
Mzdové podmínky (brutto)
23650 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci mechanických zařízení (82110)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRUMPF Liberec, spol. s r.o, IČ 27393526, http://www.trumpf.com
Pracoviště:TRUMPF Liberec, spol. s r.o., Ampérova 483, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-17
Mzdové rozpětí:od 23650 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, 13., 14. mzda
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PŘEJÍMACÍ TECHNIK – MONTÉR strojního zařízení

Zajímá Vás práce u firmy, která je světovou špičkou ve svém oboru a zároveň inspirátorem své konkurence?
Na této pozici Vás čeká zajímavá a kreativní náplň nejen na produktu TruStore, což je skladový automatizovaný regálový systém na plechy, ale i dalších produktech firmy TRUMPF. Uplatníte zde jazykové znalosti s možností výjezdů na služební cesty a v případě potřeby podpora při přejímce a plnění servisních činností u zákazníka.
Zlepšujete rádi své činnosti? Pak budete mít možnost velmi úzce spolupracovat s oddělením výroby, kvality a s konstrukce. Hledáme kandidáty, pro které je práce nejen výzvou, ale i zábavou. Pokud Vás hledaná pozice zaujala, seznamte se s níže uvedenými informacemi.

Informace o volné pozici naleznete na webových a Facebookových stránkách:

Poslední změna:2017-03-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12305980758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti na technických zařízeních - vazačský průkaz
Činnosti na technických zařízeních - obsluha zdvihacích zařízení
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiná způsobilost, Znalost programu SAP výhodou
Jazykové znalosti:Němčina - Aktivní, Kominikativní znalost