Elektrikář - údržbář

TRUMPF Liberec, spol. s r.o (MPSV)

Místo práce
Ampérova 483, 463 12 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
23350 - 29650 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Stavební a provozní elektrikáři (74110)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRUMPF Liberec, spol. s r.o, IČ 27393526, http://www.trumpf.com
Pracoviště:TRUMPF Liberec, spol. s r.o., Ampérova 483, Liberec XXIII-Doubí, 463 12 Liberec 25

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 23350 do 29650 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň:
- údržbářské, montážní a elektrotechnické práce na zařízení strojů a budov
- preventivní údržba včetně pravidelných kontrol
- práce ve výškách do 8 m
- účastní se realizace nových projektů
- oznámení nedostatků BOZP a návrh řešení na jejich odstranění
- pověřená osoba odpovědná za údržbu plynových, elektrických, hydraulických, pneumatických a čisticích zařízení
- v případě výskytu problémů stanovuje nápravná opatření a zajišťuje odstranění závad
- spolupracuje na harmonogramu revizí strojů, budov a elektro
- podílí se na správě olejového a odpadového hospodářství
- spolupracuje na systému TPM
Nabízíme:
- systém finančních i nefinančních benefitů
- 13. a 14. mzda
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování ve společnosti s příspěvkem a výběrem ze 6 obědů
- příspěvek na penzijní připojištění
- školení pro rozšíření vzdělání
Požadujeme:
- SOU/SŠ vzdělání v oblasti elektrotechnické
- praxe na obdobné pozici min. 2 roky.
- vyhláška č. 50/78 Sb. – paragraf 6, 8
- řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou
- znalost MS Office

Poslední změna:2017-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 12592990760

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B