Specialista - manažer marketingu se zaměřením na nové produkty a trhy

TRYMAT, spol. s r. o. (MPSV)

Místo práce
Kirilovova 812, 739 21 Paskov, Okres Frýdek - Místek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-10
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti marketingu (24311)

Pracoviště a kontakty

Firma:TRYMAT, spol. s r. o., IČ 44743611
Pracoviště:Kirilovova 812, 739 21 Paskov

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-10
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:A11
Kdo jsme:
" Jsme česká výrobní společnost
" Máme vlastní vývoj a produkty v oblasti podlah
" Jsme tu již více než 20 let
" Rosteme, a proto potřebujeme kolegu/kolegyni na marketing a reklamu, který/á bude propagovat naše jedinečné produkty na českém, evropském a výhledově americkém trhu
U nás budete mít možnost:
" Pustit se do propagace nových a unikátních podlahových systémů
" Působit na evropském a výhledově na americkém trhu
" Využít angličtinu, a když umíte tak i polštinu a němčinu
" Realizovat své nápady a podílet se na vývoji nových produktů
" Stát se součástí týmu, kde vládne přátelská atmosféra a uplatníte svůj talent.
" Pracovat s lidmi, kteří mají chuť posunout českou firmu na evropskou úroveň a snad i dál
" Používat moderní technologie

Co bude Vašim úkolem?
" Příprava a zodpovědnost za webové stránky a další online kanály
" Příprava komunikačních materiálů (článků, letáků, emailů, dopisů)
" Řízení agentur / dodavatelů / externistů (výzkumné, kreativní, digitální, SEO, www, copywright)
" Plánování vhodných marketingových aktivit (výstavy, konference)
" Spolupráce s obchodním oddělením
" Zjišťování zpětné vazby od zákazníků-
Nabízíme zajímavou práci v české stabilní firmě, nadstandardní mzdové ohodnocení, zvláštní prémie při dosažení měřitelných cílů a jiné výhody…..

Kontakt - e-mailem - viz výše

Poslední změna:2016-08-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Frýdek-Místek

číslo volného místa: 11239090756

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou