Normovač

TSE spol. s r.o. (MPSV)

Mánesova 390, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-20
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici technologové, normovači (31153)

Pracoviště a kontakty

Firma:TSE spol. s r.o., IČ 15771946, http://www.tse.cz
Pracoviště:TSE, spol. s r.o., Mánesova 390/74, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-04-20
Mzdové rozpětí:od 22000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: SŠ/VŠ technického směru, znalost práce na PC - MS Office, znalost metod normování práce a principů štíhlé výroby výhodou, praxe v oblasti výroby nejméně 1 rok
Nabízíme: rozvoj profesních vědomostí, odpovídající finanční ohodnocení do 25000,- Kč dle dosaženého vzdělání a praxe, týden dovolené navíc, další zaměstnanecké výhody
Náplň práce: tvorba a údržba normativů, normování práce, spolupráce na vytváření technologických postupů, navrhování opatření vedoucí ke snižování nákladů
Akceptujeme rekvalifikaci v rámci NSK
Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu nebo na e-mail [email protected]

Poslední změna:2015-04-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 8548170785

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou