Obchodní manažer/-ka - Jihlava

TSR Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Pávov č. p. 143, Kraj Vysočina, Okres Jihlava
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako obchodní manažer/-ka budete zodpovědný/-á za pravidelný nákup kovového odpadu ve Vaší lokalitě, za udržování vztahů s obchodními společnostmi a velkými výrobci a také za vytváření vztahů nových.
Stanete se součástí týmu zkušených obchodníků, který určuje obchodní strategii daného regionu. Budete úzce spolupracovat s naším oddělením logistiky a s jednotlivými pracovníky sběren, kteří jsou přímo zodpovědní za dopravu a zpracování Vámi nakoupeného materiálu.

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Bonusy/prémie
• auto i pro soukromé účely
• mobilní telefon
• stravenky/příspěvek na stravování
• vzdělávací kurzy, školení
• firemní akce

Nabízíme:
• Převzetí skutečné zodpovědnosti na pozici vyžadující samostatné rozhodování
• Mezinárodní obchodní prostředí
• Kvalitní zapracování formou on-the-job training
• Motivující skvělou příležitost Vašeho osobnostního a profesního rozvoje
• Zázemí silné mezinárodní společnosti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání, ekonomického nebo technického směru
• aktivní znalost NJ nebo AJ výhodou
• Zkušenost na obchodní pozici vítána
• Silného obchodního ducha, vynikající komunikační schopnosti
• Prokazatelně proaktivní a podnikavý přístup ke svěřeným úkolům
• Ochotu cestovat
• Týmového hráče

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Šrot pro Vás znamená jen další druh odpadu?

Skupina TSR je lídrem na evropském trhu v oblasti recyklace a obchodu se železem a barevnými kovy. Se svými více než 100 pobočkami a 2000 zaměstnanci dosáhla v loňském roce obratu 3 miliard Euro a zobchodovala více jak 10 miliónů tun šrotu.

Svět kovů je náš svět. My nepovažujeme šrot jen za odpad, ale za cennou surovinu, která je obchodována ve vysoce dynamickém prostředí. TSR je rychle rostoucí společnost, která vidí velký potenciál růstu v regionu východní Evropy.Její úspěšné působení na slovenském trhu je realizováno pomocí dceřiné společnosti TSR Slovakia s.r.o.
ID: 3073042  Datum zveřejnění: 22.5.2017