Účetní

TSS GRADE, a.s. pobočka Česká republika

Místo práce
Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Vedenie a spracovávanie agendy finančných účtov,
zúčtovacích vzťahov , kapitálových účtov
- účtovanie účtovných prípadov, operácie na konci účtovného obdobia
- spracovávanie špeciálnej agendy vyplývajúcej z daňových zákonov,
vrátane správy daní a poplatkov
-evidencia úhrad
-spolupráca pri vypracovaní ročnej inventarizácie účtov majetku a
záväzkov
-zodpovednosť za vypracovanie prípadných zápočtov pohľadávok a
záväzkov s inými organizáciami
-spolupráca pri vypracovávaní daňového priznania
-vypracovávanie štatistických výkazov
-komunikácia so štátnymi inštitúciami, obchodnými partnermi

Zaměstnanecké výhody, benefity

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Informace o náboru

Prosíme kontaktovať na e-mail [email protected] s odborným životopisom, príp. motivačným listom a informáciou o termíne možného nástupu. Prosíme aj o zaslanie súhlasu na spracovanie osobných údajov.
Kontaktovaní budú uchádzači, ktorí vyhovujú požiadavkám na dané pracovné miesto.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Pokročilý
Hospodářská korespondence - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Mzdové účetnictví - Základy
Personalistika - Základy
Fakturace - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

samostatnosť, vysoké flexibilné pracovné nasadenie, spoľahlivosť, vytrvalosť, kreatívnosť, asertivita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

spoločnosť pôsobiaca v stavebníctve zameraná na realizácie pozemných,inžinierskych a dopravných stavieb,prioritne na budovanie železničnej infraštruktúry
ID: 2095628  Datum zveřejnění: 4.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou