Technik/-čka pro jakost

TTK-HK, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Brněnská 700, 500 06 Hradec Králové, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (31195)

Pracoviště a kontakty

Firma:TTK-HK, spol. s r.o., IČ 25936913
Pracoviště:TTK - HK, spol. s r.o., Brněnská 700/25, Nový Hradec Králové, 500 06 Hradec Králové 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:TECHNIK/-ČKA PRO JAKOST
- PP na dobu určitou 1 roku s možností prodloužení, nástup možný ihned, jednosměnný provoz
- Požadujeme: min. SŠ vzdělání s maturitou, znalost NJ výhodou
- Nabízíme: stravenky, příspěvek na PF a ŽP, 5 týdnů dovolené
- V případě zájmu volejte od 8 do 17 hod. na tel.: 604 205 738 (Ing. Krčál)

Poslední změna:2017-03-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12281830765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou