Řidič/ka mkd

TTV spedice spol. s r.o. (MPSV)

Za Nádražím 436, 517 41 Kostelec nad Orlicí, Okres Rychnov nad Kněžnou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-08
Mzdové podmínky (brutto)
10400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:TTV spedice spol. s r.o., IČ 27484548, http://www.ttvtransport.cz
Pracoviště:TTV spedice spol. s r.o., pracoviště, Za Nádražím 436, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-09-08
Mzdové rozpětí:od 10400 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- SOU, praxe min.2 roky
- ŘP sk. C + E
- dopravně psychologické vyšetření
- digitální karta řidiče, profesní průkaz, potvrzení o profesním školení řidičů, průkaz ADR vítán, výpis z karty řidiče
- výpis z trestního rejstříku
- základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka /AJ, NJ/
- odpovědnost, časová flexibilita, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu
Nabízíme: Kvalit.vozidla 110x VOLVO, 5xMERCEDES-BENZ ACTROS, fin.ohodnocení 30 - 35 tis, profes. servisní pomoc na cestě, využívání služeb smluvních partnerů v Německu, Švédsku a Norsku, Rumunsku a Bulharsku, kteří disponují službou "VOLVO ACTION SERVICE". Jistota a zázemí stabil. české společnosti, korektní jednání, školení ADR, profesní školení řidičů, smluvní lék. péče, zdravotní pojištění v zahraničí, zázemí pro řidiče, firemní stravování.
Kontakt zasláním životopisu na e-mail.

Poslední změna:2014-09-09, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Rychnov nad Kněžnou

číslo volného místa: 7217430792

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E