Veterinárny lekár/lekárka

Reštaurácia Elf

Miesto práce
Kuzmányho 352/12, Brezno, Slovensko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 2 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností a rokov praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabehnutá veterinárna ambulacia Tuláčik Vet Centrum hľadá do svojho tímu veterinárneho lekára/lekárku pre dlhodobú spoluprácu. Pracovný pomer je na základe mandátnej zmluvy. Prax v odbore malých zvierat vítaná. Veterinárna ambulancia má aj pohotovosť.

Ponúkame prácu v moderne zariadenej a vybavenej ambulancii krvné analyzátory, mikroskop, digitálny RTG, USG, zubná jednotka, zariadenie na inhalačnú anestéziu. Podpora v oblasti vzdelávania prostredníctvom workshopov a kurzov.

Požadujeme flexibilitu, príjemné a komunikatívne vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, chuť sa vzdelávať.

Svoje žiadosti so životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na [email protected]

Svoje žiadosti so životopisom, motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov posielajte na [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

veterinárne lekárstvo

Vodičský preukaz

B

Dovoľte by sme Vám predstavili štýlovú reštauráciu v historickom centre mesta, zariadenú v rozprávkovom prostredí víl a dobrých ľudí, doplnenú prvkami okolitej prírody so žblnkotajúcím potôčikom pretekajúcim priamo cez miestnosť.

Návštevníci sa v nej budú cítiť akoby sedeli uprostred lesa a svetelné lúče dopadali priamo na ich stôl.

Reštauráciu dotvára pútavé zariadenie doplnené obrazmi hlavných hrdinov Pána prsteňov. . Kapacita reštauračnej časti je 60 miest, kaviarenská časť ponúka 40 miest a okrem iného aj galériu z výhľadom na celú reštauráciu pre dosiahnutie maximálnej atraktivity a spokojnosti hostí.

Tretia časť projektu je zameraná na letné mesiace. Ponúka letnú terasu priamo v exteriéroch zrekonštruovanej historickej časti centra mesta Brezna. Terasa ma kapacitu 80 miest a obkolesuje ju nádherná alej plná kvetov a zelene. Nechýba ani detský kútik kde sa vaše ratolesti môžu tešiť z preliezok, hojdačiek a opičej dráhy.

Aj tým najnáročnejším máme čo ponúknuť, banketku umiestnenú vo veži našej stavby s kapacitou 14 miest a zariadenú v rustikálnom štýle, kde je možné usporadúvať rôzne uzavreté posedenia.

Naša reštaurácia ponúka okrem rozprávkového prostredia Pána prsteňov výbornú kuchyňu, kvalitné nápoje a možnosť organizovať akcie rôzneho druhu: svadby, rodinné oslavy, firemné akcie, obchodné stretnutia, posedenia pri hudbe.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4795409  Datum zveřejnění: 28.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac