Skladník/ce

Turbado.cz s.r.o.

Místo práce
Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
02.01.2017
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjem, skladování a výdej zboží. Příprava skladového zboží k expedici. Kompletace zásilek, balení do expedičních obalů a práce s dokumenty doprovázející zboží. Práce s skladovým a expedičním systémem. Práce se skenerem. Vhodné pro muže i ženy.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí prosperující společnosti. Malý přátelský kolektiv. Pracovní smlouva na dobu neurčitou. Zaškolení na pozici. Motivující mzdové ohodnocení.

Informace o náboru

Své životopisy v českém jazyce zasílejte pomocí odkazu "poslat životopis". Na osobní pohovor Vás budeme kontaktovat telefonicky.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

31.1.2017 (zbývá ještě 9 dnů)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxe na obdobné pozici výhodou. Manuální zručnost. Trestní bezúhonnost. Spolehlivost a samostatnost. Dobrý zdravotní stav.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Turbado is an international eCommerce company running eshops in 7 countries.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Chudenická 1059/39
102 00 Praha
ID: 2826089   Datum zveřejnění: 27.11.2016