Samostatný/á účetní

TWIN s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zemědělská 571, 321 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-27
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní všeobecní (43111)

Pracoviště a kontakty

Firma:TWIN s.r.o., IČ 45357951, http://www.twin.cz
Pracoviště:Zemědělská 571/9, Litice, 321 00 Plzeň 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-27
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Uchazeči, prosím zasílejte své životopisy v českém jazyce v německém nebo anglickém jazyce, fotografii a kopii dokladu o vašem dosaženém vzdělání mailem na adresu [email protected], uvádět název pozice v těle mailu.

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- SŠ, VŠ vzdělání, praxe v oboru min. 2 roky
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost, sebevzdělávání se
- pozitivní a flexibilní přístup, rychle se orientovat
- komunikativnost a dobré vyjadřování
- velmi dobrá znalost práce na PC (word, excel ), znalost některého účetního programu (výhodou program PREMIER )
- znalost účetních předpisů a praktická znalost vedení účetnictví
NÁPLŇ PRÁCE:
- kompletní vedení účetnictví zejména skladového bez mezd,
- dpovědnost za vedení účetnictví
- komunikace s dodavateli i odběrateli
- vyhotovování přiznání DPH, k silniční dani

NABÍZÍME:
- profesní vzdělávání
- zaměstnanecké slevy při nákupu zboží
- práce v zavedené a stabilní firmě
- mzda 25 - 30 tis. dle praktických zkušeností
- nástup ihned

Poslední změna:2016-06-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 10995910786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou