Asistenka ředitele

TWIN s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Zemědělská 571, 321 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
19000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:TWIN s.r.o., IČ 45357951, http://www.twin.cz
Pracoviště:Zemědělská 571/9, Litice, 321 00 Plzeň 21

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 19000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Uchazeči, prosím, zasílejte své životopisy mailem na adresu [email protected]

POŽADAVKY NA UCHAZEČE:
- spolehlivost, samostatnost, sebevzdělávání se
- pozitivní a flexibilní přístup
- výborná komunikativnost a vyjadřování
- velmi dobrá znalost práce na PC ( excel, word )
- praxe výhodou
NÁPLŇ PRÁCE:
-správa smluv, evidence hmotného majetku
-Správa telefonů, pojistek, energií, odpadů, úklidu, docházkového systému
-Evidence veškeré pošty, provádění zápisů z porad
-správa a evidence směrnic, Evidence a zajišťování revizí, správa BOZP, PO
-Zadávání faktur do systému
NABÍZÍME:
-možnost dalšího vzdělávání
-zaměstnanecké slevy při nákupu zboží
-práce v zavedené a stabilní firmě

Poslední změna:2016-09-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11502870713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou