Programátor -elektronik

Tyco Electronics EC Trutnov s. r. o. (MPSV)

Místo práce
Komenského 821, 541 01 Trutnov, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-04-11
Mzdové podmínky (brutto)
28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici (3114)

Pracoviště a kontakty

Firma:Tyco Electronics EC Trutnov s. r. o., IČ 47455403
Pracoviště:Tyco Electronics EC Trutnov s.r.o., Komenského 821, Střední Předměstí, 541 01 Trutnov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-04-11
Mzdové rozpětí:od 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PROGRAMÁTOR - ELEKTRONIK
Náplní Vaší práce bude:
" denní podpora technologie radiačního síťování na elektronových urychlovačích se zaměřením na technologii a radiační ochranu
" aktivní spolupráce v mezinárodním týmu TE odborníku technologie BEAM
" odborná pomoc při uvádění výrobních linek do provozu a odstraňování jejich poruch
" podpora elektro-projektů
" podpora automatického sběru výrobních dat z linek
" podpora a provádění standardizace CAMS linek (řízení a kontrola linek včetně sběru a vyhodnocení dat)
" aktivní účast na projektech snižování nákladů
" podpora výroby a údržby každodenním řešením problémů v oblastech databází, HMI aplikací a PLC systémů
" tvorba projektové dokumentace v prostředí AutoCad a EPLAN

Kandidáti na tuto pozici musí prokázat::
" VŠ/SŠ vzdělání se zaměřením elektro - slaboproud
" obecná znalost programování PLC a panelů (Allen Bradley výhodou)
" zkušenost s aplikací PID regulace
" znalost pohonů a měničů AC i DC
" zkušenost s odstraňováním poruch řídicích systémů
" znalost bezpečnostních prvků a praktik
" zkušenost s aplikací SQL a Oracle databázemi
" komunikativní znalost anglického jazyka

Poslední změna:2016-04-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 10026530713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou