Koordinátor sociálních služeb

TyfloCentrum Olomouc, o.p.s. (MPSV)

Místo práce
I. P. Pavlova 184, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-14
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 11125 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:TyfloCentrum Olomouc, o.p.s., IČ 25862294
Pracoviště:I. P. Pavlova 184/69, Nová Ulice, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-01-14
Mzdové rozpětí:od 11000 do 11125 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: I. P. Pavlova č.p. 184/69, Olomouc.
NÁPLŇ PRÁCE: Úvazek 0,5: koordinace poskytování služby odborného sociálního poradenství; vedení procesu jednání se zájemcem, plánování průběhu poskytování služby, vedení výkazů souvisejících se službou odborné poradenství, zjišťování zpětné vazby od klientů; koordinace služby sociální rehabilitace zaměřené na podporu zaměstnávání osob se zrakovým postižením; metodika a administrativa s výše uvedeným spojená, evidence služeb a její průběžný monitoring. Vedení výkaznictví služby, evidence, práce s monitorovacími podklady; práce se standardy kvality služeb (vytváření, dohlížení nad dodržováním standardů dohlížení nad implementací standardů dané služby do praxe a jejich pravidelná aktualizace; koordinace týmu pracovníků přímé péče ve službě, konzultace postupů služeb; podílení se na vytváření metodik provázaných se standardy kvality služeb.
POŽADUJEME: VŠ, VOŠ vzdělání dle zákona o soc. službách, praxe a zkušenosti na pozici sociálního pracovníka výhodou; dobrá znalost zákona o sociálních službách, znalost a zkušenosti se standardy kvality sociálních služeb, individuální plánování apod.; kladný vztah a empatii k osobám se zrakovým postižením, ochotu, vstřícnost. Kladný vztah k administrativním činnostem spojených s realizací registrovaných sociálních služeb; aktivní a kreativní přístup k práci, samostatnost, analytické myšlení; výborné komunikační schopnosti, dobré vyjadřovací schopnosti a písemný projev; schopnost samostatné práce i týmové spolupráce; odolnost vůči stresu, důslednost, ochota převzít zodpovědnost za rozhodnutí; čistý trestní rejstřík; dobrá znalost práce na PC.
NABÍZÍME: práci na HPP, 0,5 úvazek, na dobu neurčitou s možností navýšení úvazku; smysluplnou práci v organizaci, jejímž cílem je zvyšování kvality života osob se zrakovým postižením; platové ohodnocení; motivační ohodnocení; možnost dalšího vzdělávání se a supervize; zaměstnanecké benefity - stravenky.
Své CV a motivační dopis zasílejte do 25. 1. 2017 včetně POUZE na email: [email protected], nebo kontakt možný telefonicky Po - Pá od 8:00 do 13:00 hod.

Poslední změna:2017-01-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 11990510762

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC