Výrobní dělník / Lisař

TYXYT - CZ, s.r.o.

Místo práce
Turnov Čtveřín, Liberecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- obsluha stroje a lisu, následná manipulace s výlisky
- práce je zaměřená na kvalitu a plnění norem
- práce v hlučnějším prostředí, ve stoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

- plat od 85Kč/hod.(čistého)
- týždenné zálohy
- 12ti hodinove smeny
- odvoz do práce a z práce fir. autom,
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba lisovaných a obráběných dílů pro automobilový průmysl

Předmětem činnosti podniku je specializovaná výroba kovových dílů pro automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Počet let praxe: 1rok
- pracovitost
- manuální zručnost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- praxe na obdobné pozici VÝHODOU

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.

Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1953652  Datum zveřejnění: 10.12.2014