Svářeč TIG - nerezová výroba

TYXYT - CZ, s.r.o.

Havlíčkův Brod, Ždár nad Sázavou, Ledeč nad Sázavou, Slovenská republika, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vyučení/SŠ, platný svářečský průkaz metoda 141 8 (ZK 141 W 11).
Základní kurz ručního obloukového svařování netavící se elektrodou v inertním plynu (nerez oceli), znalost čtení výkresové dokumentace, praxi se svařováním tenkého materiálu metodou TIG/WIG, manuální zručnost, komunikativnost, flexibilitu

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Práci na hlavní pracovní poměr.
• nastupný plat od 140-180 Kč (dle skúsenosti)
• Zaměstnanecké výhody, Ubytovanie plne hradené
Strukturované životopisy zasílejte na email
Email: [email protected]

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Výroba kovů nebo kovových výrobků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Min. vyučení v oboru strojírenství
- Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou
- Nutná praxe v oboru obrábění
- Důslednost a technickou zdatnost, manuální zručnost
- Samostatnost, zodpovědný přístup k práci
- Ochotu pracovat ve vícesměnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost, která působí na českém trhu v oblasti personálního leasingu. Prvořadým cílem je uspokojit a pružně reagovat na Vaše požadavky.

Naším základním krokem je dodávání kvalitních zaměstnancu pro Vaší firmu s využíváním flexibilní síly podle aktuální potřeby.

Specialuzuejeme se na dočasné umístění kvalifikovaných praconích sil do různých odvětví, především do strojařského a automobilového průmyslu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 1983464  Datum zveřejnění: 17.1.2015