Zedník - řidič - popř.strojník

U N I K O M, a.s. (MPSV)

Místo práce
Čáslavská 217, 284 01 Kutná Hora, Okres Kutná Hora
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zedníci (71121)

Pracoviště a kontakty

Firma:U N I K O M, a.s., IČ 46355821, http://www.unikom.cz
Pracoviště:U N I K O M, a.s. P5, Čáslavská 217, Karlov, 284 01 Kutná Hora 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-10
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:požadujeme řidičský průkaz skupiny C; platové ohodnocení dle praxe. Nástup možný dle dohody. Jedná se o profesi zedník-řidič případně strojník.
Místo výkonu práce: Čáslavská 217, Kutná Hora

Poslední změna:2016-04-15, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Kutná Hora

číslo volného místa: 10284160773

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou