Obchodní zástupce/kyně

U.T.C.,spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Klatovy, Okres Klatovy
plný úvazek
Termín nástupu
2016-08-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:U.T.C.,spol. s r.o., IČ 43000550
Pracoviště:U.T.C.,spol. s r.o. - Region - Západní Čechy, Klatovy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-08-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/KYNĚ pro ZÁPADNÍ ČECHY
Požadujeme: SŠ vzdělání zakončené maturitou (vhodné i pro absolventy), vynikající komunikační schopnost, reprezentativní vystupování, vyjednávací a organizační dovednosti, schopnost porozumět potřebám zákazníka, obchodní zkušenosti a schopnost samostatného vedení jednání se zákazníky, schopnost učit se novým věcem, časová flexibilita, trestní bezúhonnost, týmová spolupráce, zodpovědnost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, práce na PC (Outlook, Word, Exel, internet, atd.), řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Nabízíme: zázemí v prosperující společnosti, perspektivní samostatnou a zodpovědnou práci s možností seberealizace, služební vůz, notebook, mobilní telefon, fixní měsíční odměna + motivační provizní ohodnocení

Náplň práce: péče o zákazníky na nezávislém trhu;merchandising, zajišťování objednávek, reklamací, vratek atd.; vyhledávání a získávání nových zákazníků; vyhledávání nových obchodních příležitostí u stávajících zákazníků; vedení obchodních jednání; zpracování příslušné administrativy

Kontakt: Hass Aleš, tel.: 604 294 270, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-08-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Klatovy

číslo volného místa: 10606100766

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou