Operátor aktivního prodeje po telefonu

ÚAMK, a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.02.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• aktivní prodej zajímavých služeb
• péče o stávající členy klubu
• samostatné vedení obchodních případů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci ve stabilní společnosti
• základní mzdu + neomezené výkonnostní prémie
• osobní zodpovědnost za dosažené výsledky
• přátelskou atmosféru
• práce na HPP (možno i na zkrácený úvazek), DPČ, DPP
• zaměstnanecké benefity i pro rodinné příslušníky

Informace o náboru

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• základní plat + motivující finanční ohodnocení
• trvalou podporu a spolupráci při výkonu práce
• osobní přístup a přátelskou atmosféru
• moderní pracoviště
- Vhodné i jako brigáda pro důchodce či ženy na mateřské dovolené
• nástup možný po dohodě

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• prodejní dovednosti
• zkušenost s aktivním prodejem produktů vítána
• prozákaznickou orientaci
• pozitivní myšlení a přístup k práci
• základy práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Aktivní služby motoristům ÚAMK nabízí prostřednictvím své servisní organizace ÚAMK, a. s. a její rozsáhlé sítě „Žlutých Andělů“, která aktivně pečuje o tuzemské i zahraniční motoristy v případě nouzových situací na základě asistenčních dokumentů (Asistenčních karet).

Mezi další aktivity ÚAMK patří prodej tuzemských i zahraničních dálničních kupónů, prodej a servis vozidel, výuka a školení řidičů (amatérů i profesionálů), provozování služeb cestovní kanceláře Autoturist a nabídka vlastních ubytovacích zařízení. ÚAMK vydává pro své členy klubu sofistikovaný motoristický magazín AUTOSTYL ÚAMK, který obsahuje mnoho užitečných rad a poznatků z oblasti motorismu a klubového života. ÚAMK je ryze českou společností s nejdelší tradicí v oblasti asistenčních služeb (pomoci motoristům v nouzi) na území České republiky.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1755057  Datum zveřejnění: 6.1.2017