Administrativní pracovník / support

UBK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Denisovo nábřeží 2568, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2014-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:UBK s.r.o., IČ 26377993, http://www.ubkit.cz
Pracoviště:Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Péče o data v databázi, podpora uživatelů systému v německém jazyce (email a telefon), komunikace s německými partnery po telefonu, testování online aplikace.

Požadavky:
• Velice dobrá znalost německého jazyka na komunikativní úrovni
• Dobré uživatelské PC dovednosti – Windows, Office, webové aplikace
• Komunikativnost

Nabízíme:
• flexibilní pracovní dobu
• práci na zahraničních projektech s cestováním, diety samozřejmostí
• lokalitu v centru Plzně
• Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
• volitelné jazykové kurzy
• další systém odměn a benefitů

Poslední změna:2014-11-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8117440733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou