Tester (quality engineer)

UBK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Denisovo nábřeží 2568, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (25190)

Pracoviště a kontakty

Firma:UBK s.r.o., IČ 26377993, http://www.ubkit.cz
Pracoviště:UBK s.r.o. [573], Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2015-04-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme testera se znalostí programovacího jazyka Java pro stávající tým.

Náplň práce:
Testování software dle analýzy, scénářů testů a skriptů, a analýza testů software, příprava skriptů pro automatické testy, vyhodnocení chyb a výsledků testů, příprava doporučení na zkvalitnění software.

Požadujeme:
Praxe v oblasti testování sw a aplikací, znalost programovacího jazyka JAVA a zkušenosti s testovacím nástrojem Selenium.
Dobrá znalost německého nebo anglického jazyka.

Nabízíme:

- flexibilní pracovní dobu
- práci na zahraničních projektech s cestováním
- lokalitu v centru Plzně
- atraktivní mzdové ohodnocení
- volitelné jazykové kurzy
- další systém odměn a benefitů

Poslední změna:2015-02-18, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8461650762

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně