Manažer kvality v it

UBK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Denisovo nábřeží 2568, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2015-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (25190)

Pracoviště a kontakty

Firma:UBK s.r.o., IČ 26377993, http://www.ubkit.cz
Pracoviště:UBK s.r.o. [573], Denisovo nábřeží 2568/6, 30100 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2015-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 35000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegu na pozici manažer kvality pro šestičlený tým spolupracující s významným německým zákazníkem v oblasti implementace informačního systému pro zpracovávání stížností.

Od kandidátů očekáváme alespoň částečnou znalost programovacího jazyka Java a ideálně zkušenosti s automatickými testy (např. Selenium).

Náplň práce:
• Tvorba a kontrola automatizovaných testů v nástroji Selenium
• Provádění manuálních testů dle navržených scénářů
• Analýza testů, vyhodnocení chyb a výsledků testů
• Návrhy na zkvalitnění informačního systému

Požadujeme:
• SŠ/VŠ se zaměřením na IT
• Praxe v oblasti testování informačních systémů
• Znalost programovacího jazyka Java
• Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni (v rámci projektu je nutné intenzivně komunikovat s kolegy v SRN)
• Učenlivost a samostatnost

Nabízíme:
• Flexibilní pracovní dobu
• Práci na zahraničních projektech s možností cestovat
• Lokalitu v centru Plzně
• Atraktivní mzdové ohodnocení s možností růstu
• Volitelné jazykové kurzy
• Pololetní hodnocení a s tím související finanční bonusy
• Stravenky a dovolená navíc

Poslední změna:2015-06-23, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 8461650762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou