Programátor java

UBK s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Denisovo nábřeží 2568, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-02
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:UBK s.r.o., IČ 26377993, http://www.ubkit.cz
Pracoviště:Denisovo nábřeží 2568/6, Východní Předměstí, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-05-02
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hledáme JAVA programátory/ky

Česká IT společnost UBK s.r.o., specializující se dodávku služeb pro zahraniční zákazníky, hledá kolegy na pozici Java vývojář workflow aplikací pro zahraniční zákazníky.

Mzda je závislá na zkušenostech uchazeče a vzájemné dohodě. Vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:
• Realizace individuálních aplikací
• Využití moderních technologií a služeb

Požadujeme:
• SŠ/VŠ se zaměřením na IT
• Zkušenosti s Java programováním
• Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
• Ochotu cestovat do zahraničí
• Schopnost týmové spolupráce
• Zkušenosti s JSF výhodou (není nutné)

Nabízíme:
• Flexibilní pracovní dobu
• Práci na zahraničních projektech s cestováním, diety samozřejmostí
• Lokalitu v centru Plzně
• Odpovídající finanční ohodnocení a benefity
• Volitelné jazykové kurzy
• Stravenky
• Další systém odměn a benefitů

Nástup možný ihned.

V případě zájmu zašlete životopis na [email protected].

Poslední změna:2016-06-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 9561590798

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou