Řidič kamionu C/C+E Německo - 1900-2000 € čistého

UBT GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Zajištění přepravy zboží a materiálu různými typy nákladních automobilů
• Řidič na krátkých trasách: Doprava na krátké vzdálenosti v okolí města nebo podniku
• Nebo řidič na dlouhých trasách: Doprava zboží a materiálu v rámci celého Německa a sousedních států (Švýcarsko, Francie)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Smlouva na dobu neurčitou
• Práce na plný úvazek
• Mzda 1900 – 2000 Euro čistého měsíčně + proplácené přesčasy
• 24 dní dovolené
• Všechny výhody vyplývající z pozice zaměstnance v Německu
• Podpora pro naše klienty před i během trvání pracovního poměru zajištěna našimi vyškolenými pracovníky v ČR i v Německu (tj. zajištění ubytování, pomoc při komunikaci s německými úřady, v případě potřeby prostředník mezi zaměstnancem a zaměstnavatelem)
• Možnost před nástupem absolvovat intenzivní kurz německého jazyka pořádaný a hrazený naší společností

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá logistická společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

C, E

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost UBT Personal - Unternehmensberatung Tiedtke, působí na německém trhu již více než deset let a zabývá se zprostředkováváním zaměstnanců svým klientům.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3021049  Datum zveřejnění: 19.4.2017