Elektromontér v průmyslu - Německo, okamžitě, dlouhodobě, hlavní pracovní poměr

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme Vám zajímavou pracovní pozici v dlouhodobém projektu v oblasti elektrotechniky v lehkém a těžkém průmyslu v Německu.
Jedná se o:

- montáž a demontáž elektrických kabelů, kabelových můstků a kanálů
- diagnostiku poruch a její odstranění
- zapojování el. rozvaděčů, vypínačů, spínačů, přípojek, jističů nebo
transformátorů v průmyslu
- výstavbu ocelových spínacích skříní a panelů na dílně
- následnou montáž jednotlivých komponentů dle výkresu
- pokládku a následné zapojení celkové kabeláže ve spínací skříní dle
normy

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme Vám:

- plat od 1.900 EUR čistého měsíčně za 40 hod týdenní pracovní dobu
- možnost zajímavě placených přesčasů /+25%, 50%, 100%/
- kvalitní pěkné ubytování zdarma
- dlouhodobý pracovní poměr na základě pracovní smlouvy dle německé legislativy

Novinka:
Pro zájemce, kteří mají znalost němčiny na základní úrovni nabízíme speciální intenzivní jazykové kurzy "Elektro speciál," zaměřené na frazeologii a profesní témata, týkající se oboru elektromontér.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš strukturovaný životopis a doklad o Vašem ukončeném vzdělání na emailovou adresu:
[email protected]

Vybraní uchazeči budou okamžitě kontaktováni a pozváni k ústnímu pohovoru. Pokud od nás neobdržíte do 7.11.15 žádnou odpověď, nebyli jste vybráni do dalšího kola výběrového řízení. V tomto případě děkujeme za Váš zájem a zaslání Vašeho životopisu.

Hotline: 0049 173 984 90 93

www.ubt-dresden.de
www.fridayeurotech.nl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Elektro

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Očekáváme:

- ukončené vzdělání v daném oboru
- několikaletá praxe v oboru elektro
- jazyková znalost němčiny na mírně pokročilé úrovni
- schopnost práce v týmu
- flexibilita, spolehlivost, přesnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá společnost UBT , od roku 2004 na německém a nizozemském trhu v oblasti zdravotnictví, strojírenství a stavebnictví.

UBT Medikus - specialista v oblasti Vaší kariéry ve zdravotnictví. /zdravotní sestry, dipl.zdravotní sestry, lékaři/

UBT Maschinenbau - zaměření na strojírenské obory, oblast kovoobrábění /všechny CNC obory/

UBT Industry - zaměření na stavební obory /tesař, šalař, betonář, malíř/ a elektro /elektromontér, MSR-technik/

Stále aktuální pracovní nabídky pro odborníky, kteří mají zájem o seriózní a dlouhodobou spolupráci na základě pracovních smluv v Německu a Benelux státech.
ID: 2208657  Datum zveřejnění: 12.10.2015