Reagujte bez životopisu

Prefabrikace kovových a dřevěných komponentů v Holandsku - tesar, truhlar, stolar, stavebnik, montažník, technicky zdatný pracovník

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Nizozemsko
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prefabrikace v Holandsku. Hledáme nové odborníky a nadšence nových technologií do našeho týmu.
Připojte se k nám a podílejte se na vzniku revolučních prefabrikovaných komponentů se silným důrazem na udržitelnost a šetrnost vůči životnímu prostředí.

Pracovní příležitost nabízíme motivovaným a technicky zručným odborníkům se znalostí angličtiny nebo holandštiny bez praxe v daném oboru.

Nástupy nových zaměstnanců okamžitě nebo po dohodě.

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš životopis na emailovou adresu:
[email protected] nebo volejte přes whatsapp
na tel.č. 0049 173 984 90 93

Zaměstnanecké výhody, benefity

- atraktivní výplata za 40 hod týdenní pracovní dobu
- garance týdenní výplaty, výplata každý pátek na Váš bankovní účet
- možnost přesčasů /během týden + 125%, sobota + 150%, neděle a
svátky + 200%/
- příplatky na dovolenou
- hrazení cestovních nákladů
- pracovní pozice v klimatizovaných halách nebo v zastřešených
prostorech bez rizika špatného počasí
- stálé stejné pracoviště v jedné lokalitě
- stálé stejné pěkné ubytování v nájemním domě v jedné lokalitě
- pěkné ubytování v blízkosti pracoviště zdarma
- dovolená 25 - 30 dní
- holandská pracovní smlouva na základě holandské legislativy
- holandské zdravotní pojištění, holandské důchodové pojištění +
sociální pojištění
- dlouhodobý pracovní poměr
- firemní pracovní oblečení + jiné výhody
- stabilní pracovní pozice v moderním pracovním prostředí

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš životopis na emailovou adresu:
[email protected]

Po té budete kontaktováni telefonicky nebo emailem a pozváni k ústnímu pohovoru za účelem vstupu do zaměstnání v Holandsku. Nástup je možný okamžitě nebo po dohodě. Pokuď od nás neobdržíte do14.03.2024 žádnou odpověď, děkujeme za Váš zájem a životopis. V tomto případě jste nebyl prozatím vybrán na danou pozici.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

tesař, truhlář, stolař, stavebník dřevostaveb, stavbar, montážník dřevostaveb

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- na pozici asistenta nutná technická zručnost
- znalost anglického jazyka nutná
- osobní automobil výhodou, ne podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá společnost UBT , od roku 2004 na německém a nizozemském trhu v oblasti zdravotnictví, strojírenství a stavebnictví.

UBT Medikus - specialista v oblasti Vaší kariéry ve zdravotnictví. /zdravotní sestry, dipl.zdravotní sestry, lékaři/

UBT Maschinenbau - zaměření na strojírenské obory, oblast kovoobrábění /všechny CNC obory/

UBT Industry - zaměření na stavební obory /tesař, šalař, betonář, malíř/ a elektro /elektromontér, MSR-technik/

Stále aktuální pracovní nabídky pro odborníky, kteří mají zájem o seriózní a dlouhodobou spolupráci na základě pracovních smluv v Německu a Benelux státech.
ID: 2635771  Datum zveřejnění: 14.2.2024