Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Zdravotní sestry do Německa. Otevřeme Vám dveře k novým možnostem na klinikách, v zařízeních intenzivní péče a v seniorských rezidencích

UBT Medikus Deutschland

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
okamžitě nebo po dohodě
Mzdové podmínky (brutto)
3 300 - 4 900 EUR/měsícvánoční odměny, důchodové připojištění, bonusy, 13 plat, voucher na pohonne hmoty, flexibilní pracovní doba

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zdravotním sestrám s praxí a absolventkám zdravotních škol bez praxe zajímavé pracovní pozice na renomovaných klinikách a v zařízeních s aktuní ošetřovatelskou pečí /Intensivpflege, Intensivpflege-Wohngemeinschaften nebo 1:1 a specializovaných weaningových centrech a dále v reprezentativních seniorských rezidencích. Zdravotnická zařízení se nacházejí na celém území Německa. Pracovní místa jsou dlouhodobá a k okamžitému obsazení nebo po dohodě v následujících regionech:Bavorsko - Regensburg, Bayreuth, Regenstauf, Amberg, Auerbach, příhraničí - Weiden, Schwandorf, Straubing, Bogen, Rosenheim, Bad Aiblingregion Mnichov - Murnau, Benediktbeuern, Penzberg , Sauerlachregion Nürnberg, region Erlangen, Coburg, Kulmbach, Augsburgjižní Německo - region Schwarzwald, Memingen, Ravensburg, Stuttgart, Pforzheim, Raststatt, Schwäbisch Hall, HeilbronnSasko - Dresden, Pirna, Bautzen, Chemnitz, Ellefeld, Annaberg-Buchholz, Zittau, Schwarzenberg a příhraničí hlavní město Berlin a okolíNordrhein-Westfallen - Köln, Bonn, Aachen, Düsseldorf, DortmundNiedersachsen - Hannover, Braunschweig, OldenburgHamburgHessen - Frankfurt a.M., Darmstadt, Mainz, OffenbachSchlechwig-Holstein - Kiel, Lübeck, Husum

Konstanz - u Bodamského jezera

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pracovní místo ušité na míru
- karierní poradenství a karierní rozvoj
- naprosto individuální přístup s ohledem na Vaše přání , možnosti a
cíle
- velmi atraktivní finanční ohodnocení s možností profesního růstu v
mezinárodním týmu odborníků
- 13.plat
- voucher na pohonné hmoty
- příplatky za noční směny, neděle a svátky
- možnost vytváření kumulovaných služeb a volna s možností
pravidelného cestování domů
- možnost 8 hod, 10 i 12 hod směnného provozu, dle typu zařízení
a pracovní činnosti v blocích
- pěkné a kvalitní ubytování v blízkosti pracoviště
- 26 - 35 dní dovolené ročně
- finanční bonus na dovolenou a vánoční svátky
- cílenou přípravu a trénink na Váš ústní pohovor u budoucího
zaměstnavatele
- vyřízení přídavků na Vaše nezletilé dítě /250 EUR čistého měsíčně/
- vyřízení veškeré vstupní administrativy pro Vašeho nového
- vyřízení Vaší nostrifikace v Německu / uznání Vašeho vzdělání/
- německá pracovní smlouva kmenové zaměstnankyně daného
zdravotnického zařízení na dobu neurčitou
- možnost nástupu už v době vyřizování Vaší nostrifikace /
Anerkennung
- incoming servis / v případě vycestování celé rodiny vyřízení školky/
školky pro děti a pracovní pozice pro manžela/

Celý náš servisní balíček je pro Vás zdarma.

Nabízíme intenzivní jazykové kurzy němčiny "Medical speciál", ušité přímo na míru pro zájemkyně z oboru zdravotnictví, které mají alespoň základní znalost němčiny.
Jazykově pokročilejším nabízíme cílenou přípravu na jazykovou zkoušku B2 + organizaci a možnost jejího složení.

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete prosím Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu:
[email protected]

V případě pozitivního zhodnocení Vašeho životopisu budete pozváni ve velmi krátkém časovém horizontu k ústnímu pohovoru.

Pokud od nás neobdržíte nejpozději do 18.04.2024 žádnou zprávu, děkujeme za Váš zájem o pracovní pozici v Německu a za zaslání podkladů. Bohužel jste v tomto případě nebyl/a vybrán/a do dalšího kola výběrového řízení.

Hotline: 0049 173 984 90 93
-profesionalita
-serióznost
-diskrétnost
-individuální přístup

Využijte naši 20-leté zkušenosti na německém a holandském trhu práce.

Předpokládaný termín ukončení výběrového řízení

18.4.2024 (zbývá ještě 29 dnů)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

zdravotní sestra, zdravotnický asistent, bakalář obor ošetřovatelství, magister obor ošetřovatelskví nebo všeobecná zdravotní sestra, ošetřovatelka, zdravotník

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- ukončené středoškolské vzdělání v oboru všeobecná zdravotní sestra, zdravotnický asistent nebo
nástavbové studium DIS / diplomovaná zdravot.sestra
nebo bakalářské/magisterské studium, obor
ošetřovatelství/dipl. zdravotní sestra
- německý jazyk minimálně na úrovni A2
- spolehlivost, empatické schopnosti a
flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Německá společnost UBT , od roku 2004 na německém a nizozemském trhu v oblasti zdravotnictví, strojírenství a stavebnictví.

UBT Medikus - specialista v oblasti Vaší kariéry ve zdravotnictví. /zdravotní sestry, dipl.zdravotní sestry, lékaři/

UBT Maschinenbau - zaměření na strojírenské obory, oblast kovoobrábění /všechny CNC obory/

UBT Industry - zaměření na stavební obory /tesař, šalař, betonář, malíř/ a elektro /elektromontér, MSR-technik/

Stále aktuální pracovní nabídky pro odborníky, kteří mají zájem o seriózní a dlouhodobou spolupráci na základě pracovních smluv v Německu a Benelux státech.

Kontakt

Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 2985458  Datum zveřejnění: 18.3.2024  Spodní hranice mzdy (brutto): 3 300 EUR/měsíc