Pokojská

Ubytovny.cz

Místo práce
Slévačská 744/1, Praha 9
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Areál Hloubětín - Praha 9 hledá vhodného kandidáta na pozici pokojská.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí velké společnosti dynamicky expandující v hotelovém průmyslu
- systém zaměstnaneckých benefitů a možnosti vzdělávání
- příjemné pracovní prostředí
- možnost ubytování pro mimopražské zaměstnance

Informace o náboru

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- pečlivost, spolehlivost, pracovitost
- smysl pro čistotu a pořádek
- předchozí zkušenosti s úklidem výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CPI Hotels, a.s. je jednou z největších hotelových skupin v České republice. Její portfolio čítá 28 hotelů o celkové kapacitě 8 800 lůžek a 11 500 konferenčních míst.

V rámci České a Slovenské republiky je společnost CPI Hotels, a.s. výhradním zástupcem mezinárodní hotelové sítě Choice Hotels International se značkou Clarion Hotels.

V lednu 2009 společnost CPI Hotels uvedla na hotelový trh unikátní projekt mezinárodní sítě Buddha-Bar Hotels & Resorts.

CPI Hotels provozuje celkem 3 hotely pod svou vlastní značkou Fortuna Hotels.

Nově přichází na trh se značkou Spa & Kur Hotels, který čítá 2 hotely ve Františkových Lázních.

K 1. 7. 2014 společnost CPI Hotels rozšiřuje své aktivity v České republice a nově vstupuje i na evropský trh - rozrůstá se o značku Mamaison Hotels & Residences, operující v České republice, na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a Rusku.

Hledáte-li dlouhodobé ubytování, navštivte naše www.ubytovny.cz.

Adresa společnosti

Ubytovny.cz
Bečvářova 2081/14
110 00 Praha 10

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 1819172   Datum zveřejnění: 11.9.2016