Zubní lékaři bez specializace

Ugorix Dent s.r.o. (MPSV)

Místo práce
V zářezu 902, 158 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zubní lékaři bez specializace (22611)

Pracoviště a kontakty

Firma:Ugorix Dent s.r.o., IČ 01391844
Pracoviště:Ugorix Dent s.r.o.- V Zářezu, V zářezu 902/2, 15800 Praha 58

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Jinonice, 158 00 (V zářezu 902/2, 15800 Praha 58)
Kontakt:Lifar Nina, e-mail: [email protected]
Přijmeme zubního lékaře do zubní ordinace v Praze 5. RTG, OPG, strojová endodoncie, smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Platové ohodnocení: základ + %. Požadujeme: praxe v oboru, všechny části aprobační zkoušky (pro cizince), komunikativnost, pracovitost. Nástup možný ihned. Své životopisy zasílejte na e-mail [email protected]

Poslední změna:2017-05-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 5

číslo volného místa: 11519890721

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně