Zámečník

UMIKOV CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
26, 538 25 Nasavrky, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
85 - 130 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Provozní zámečníci, údržbáři (72223)

Pracoviště a kontakty

Firma:UMIKOV CZ s.r.o., IČ 25984071, http://www.umikov.cz
Pracoviště:UMIKOV CZ s. r. o., Libáň 26, 538 25 Nasavrky

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 85 do 130 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Podnikové stravování, příspěvek na obědy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště: Nasavrky, Libáň.
Požadujeme: vyučení (možnost i v příbuzném oboru), čtení výkresové dokumentace výhodou, manuální zručnost. Pracovní doba 6:30-15:00 hod.
Nabízíme: odměny podnikové stravování - příspěvek na obědy, údržba pracovních oděvů.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12445040734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou