Php programátor senior

Unico Europe s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Tiskařská 257, 108 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
82000 - 82000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Unico Europe s.r.o., IČ 24297747
Pracoviště:Unico Europe s.r.o. Tiskařská, Tiskařská 257/10, Malešice, 108 00 Praha 108

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 82000 do 82000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadujeme: zkušenosti s tvorbou webových aplikací, dobrou znalost jazyka PHP5, dobrou znalost SQL (MySQL nebo PostgreSQL) a HTML, JavaScript, AJAX, CSS, zkušenosti s nodeIS, websocket, elasticsearch, zkušenosti s testováním, znalost XML, SOAP, znalost AJNabízíme: plat 42.000 Kč, pružnou pracovní dobu, týden dovolené navíc, kurzy AJ.

Poslední změna:2017-04-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 2

číslo volného místa: 11835880734

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou