Sociální pracovník organizace

UnikaCentrum, z.ú. (MPSV)

Místo práce
Karola Śliwky 149, 1 2 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce (34129)

Pracoviště a kontakty

Firma:UnikaCentrum, z.ú., IČ 25902148
Pracoviště:Karola Śliwky 149/17, Fryštát, 733 01 Karviná 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovní náplň: Sociální rehabilitace - ambulantní a terénní služby pro uživatele se zrakovým postižením. Především individuální práce s uživateli – poradenství v oblasti kompenzačních pomůcek a nácvik práce s těmito pomůckami (především práce s počítačem s hlasovým výstupem nebo se zvětšovacími programy, práce s kamerovými lupami), nácvik sebeobsluhy, podpora v různých oblastech života – např. v oblasti pracovního uplatnění, vzdělávání, jednání s úřady, apod. Požadujeme: Orientaci v oblasti sociálního systému a sociálních dávek, znalost práce s PC (Word, Excel, internet) a kladný vztah k práci s počítačem, empatii, trpělivost, dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování, samostatnost. Požadavek na vzdělání: VOŠ/VŠ sociálního zaměření dle požadavků zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, pružnou pracovní dobu, supervize, další vzdělávání.
Své životopisy a motivační dopisy prosím zasílejte na [email protected] do 31.1.2017

Poslední změna:2016-12-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11875600779

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání