Customer&Shopper Marketing Manager

UNILEVER ČR / SK

Místo práce
Rohanské nábř.670, 186 00 Praha 8, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.01.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jakou práci u nás budete dělat?
* Zastřešovat rozvoj strategie růstu napříč prodejními kanály pro naše portfolio produktů a značek – implementovat do těchto strategií pohled finálního spotřebitele
* Zastřešovat spolupráci s interními a externími partnery na zajištění aktivit a projektů v rámci daných rozpočtů
* Spolupracovat s Brand Marketingem na rozvoji kampaní, které zajistí růst našich značek
* Spolupracovat s Customer Development (Sales) oddělením na dokonalém provedení promočních aktivit
* Vést a rozvíjet vlastní tým

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zažijte toho s námi víc!

Čeká vás práce a spoustu legrace s kolegy, získáte nové zkušeností v našem byznysu. Samozřejmostí bude měsíční plat a bonus na základě vašeho výkonu, dále auto, laptop a smartphone. Užijete si více dovolené a práci kdykoliv a odkudkoliv nebo v kanceláři se zmrzlinou, kterou si můžete vychutnat na terase po masáži. Budete se účastnit mnoha firemních akcí, rozvojových programů nebo interních odprodejů našich výrobků.

Pokud Vás láká naše firemní kultura a chcete se k nám připojit, ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

4

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* Business zaměření – nutné finanční a numerické znalosti, schopnost analyzovat jednotlivé vstupy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Unilever, jedna z největších FMCG společností na světě.
Naší misí je vnášet lidem do života vitalitu skrze značky, které jim pomáhají cítit se dobře, skvěle vypadat a získávat více ze života. Vyznáváme hodnoty, které nám pomáhají dělat business udržitelným způsobem. K našim zákazníkům i dodavatelům se chováme čestně a přicházíme za nimi s nápady, které podporují dlouhodobou spolupráci. Stejně tak se chováme i k našim zaměstnancům a respektujeme odlišnosti každého z nás.
ID: 2273876  Datum zveřejnění: 3.10.2015