Skladový účetní

UNILEVER ČR / SK

Místo práce
Rohanské nábř.670, 186 00 Praha 8, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jakou práci u nás budete dělat?
* Zodpovídat za příjmy a výdeje zboží
* Spravovat skladové účetnictví
* Kontrolovat toky a zásoby zboží
* Fyzicky inventarizovat zásoby
* Aktivně komunikovat se sklady

Zaměstnanecké výhody, benefity

Vaší odměnou bude samozřejmě měsíční mzda, dále pak i řoční bonus závislý na Vašem výkonu a široká škála benefitů různých druhů. Kromě běžných výhod, jako je například dovolená navíc, nabízíme celofiremní akce, rozvojové programy nebo interní prodeje našich výrobků.
Pokud Vás láká naše firemní kultura a chcete se k nám připojit, ozvěte se nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?
* Min. středoškolské vzdělání s maturitou
* 1 - 2 roky praxe na obdobné pozici (FMCG nebo sklady)
* Klíčové kompetence: Vyjednávací a analytické schopnosti, organizační dovednosti, schopnost pracovat pod stresem, pečlivost, týmová práce
* Schopnost pracovat samostatně, proaktivní přístup a "tah na branku"
* MS Office: Excel – hlavně! , SAP výhodou
* Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Unilever, jedna z největších FMCG společností na světě.
Naší misí je vnášet lidem do života vitalitu skrze značky, které jim pomáhají cítit se dobře, skvěle vypadat a získávat více ze života. Vyznáváme hodnoty, které nám pomáhají dělat business udržitelným způsobem. K našim zákazníkům i dodavatelům se chováme čestně a přicházíme za nimi s nápady, které podporují dlouhodobou spolupráci. Stejně tak se chováme i k našim zaměstnancům a respektujeme odlišnosti každého z nás.
ID: 2273886  Datum zveřejnění: 3.10.2015