Společnost UNION TANK Eckstein GmbH & Co. KG (UTA) patří k vedoucím společnostem nabízejícím servisní karty a karty na pohonné hmoty v Evropě. Přes karetní systém UTA mohou průmysloví zákazníci bezhotovostně a nezávisle na značce tankovat na více než 37 000 čerpacích stanic v 38 evropských zemích, navíc mohou využívat další asistenční služby. Společně s dceřinými společnostmi a franšízovými partnery dosahujeme obratu 3 miliard eur.

V blízké budoucnosti toho chceme hodně dosáhnout, přičemž ideálně spojujeme naši inovační sílu s naší tradicí. S pohledem pevně upřeným na mezinárodnost diferencujeme a rozšiřujeme naše portfolio produktů. Vklady z mezinárodních trhů u nás stojí na předním místě. Posilte náš tým svou odborností a svým nasazením ve Praze nebo v naší evropské centrále v Porýní v Německu jako

Produktový / á manažer/ka / Specialista/tka vývoje produktů a inovace

Náplň práce:
  • Analýza a monitoring tržních trendů
  • Úzká spolupráce s prodejními organizacemi s cílem přizpůsobení se požadavkům trhu a zákazníků
  • Identifikace podnikatelských záměrů a jejich realizace v úspěšné produkty
  • Řízení životního cyklu Vašeho produktového portfolia, od záměru přes vývoj, péči a další rozvoj až po stažení z trhu
  • Vedení zúčastněných specializovaných oddělení (nákup, IT atd.) a aktivní spolupráce s externími zdroji pro přípravu produktu
  • Školení prodeje a prodejní podpory u vybraných zákazníků
Očekáváme:
  • Zkušenosti v oblasti vývoje produktů nebo v produktovém managementu v oblasti služeb, obchodu nebo průmyslu v sektoru B2B
  • Znalosti v oblastech vývoje produktů a péče o produkty
  • Úspěšné ukončení studia nebo srovnatelnou kvalifikaci
  • Zkušenosti ve vytváření obchodních případů a rozvoje konceptů go-to-market
Dále očekáváme dostatečné znalosti angličtiny pro vedení obchodního jednání, ochotu cestovat, příležitostně delší pobyty v zahraničí a ochotu pro výměnu zkušeností se zahraničními kolegyněmi a kolegy.

Nabízíme:
Po intenzivním zapracování v naší evropské centrále v Německu nedaleko Frankfurtu budete pracovat buď v naší evropské centrále, nebo v jedné z našich mezinárodních poboček. V rámci naší rostoucí společnosti budete mít vynikající možnosti pro realizaci Vašich záměrů a pro vývoj nových přístupů. Příležitosti pro Váš další rozvoj jsou stejně tak široké jako možnost společně s námi utvářet trh. Naši nabídku doplňuje atraktivní balíček, dynamické pracovní prostředí a přátelští kolegové.

Jste připraveni na další krok? V tom případě se těšíme na Vaši odpověď. Prosím, zašlete své podklady e-mailem spolu s Vaší představou o platu a nejbližším možným datem nástupu naší externí personální zástupkyni, která s radostí zodpoví Vaše otázky i telefonicky:

Jelena Strache

Tel.: +49 176 19697004
E-mail: [email protected]
ID: 2547049  Datum zveřejnění: 6.5.2016