Recepce / fakturace

UNIPAP a.s. (MPSV)

Místo práce
210, 533 22 Býšť, Okres Pardubice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Recepční (42260)

Pracoviště a kontakty

Firma:UNIPAP a.s., IČ 49815067, http://www.unipap.cz
Pracoviště:UNIPAP a.s. - provozovna, Býšť 210, 533 22 Býšť

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Býšť (10 km z Hradce Králové, 15 km z Pardubic)
Náplň práce:
o Zajištění chodu recepce (přijímání a přepojování tel.hovorů, péče o návštěvy, administrativní činnost, vyřizování doručené a odeslané pošty)
o Objednávky a výdej režijního materiálu
o Vystavování faktur a opravných daňových dokladů
Požadujeme:
o SŠ
o Uživatelská znalost MS Office, znalost IS SAP výhodou
o Znalost anglického jazyka na úrovni B1
o Příjemné vystupování, komunikativní osobnost, odolnost vůči stresu, dobré organizační schopnosti
Nabízíme:
o Zázemí stabilní společnosti
o Zajímavou a různorodou práci
o Odpovídající mzdové ohodnocení
o Příspěvek na stravování
o Příspěvek na pojištění odpovědnosti
o Motivační program a další firemní benefity
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stavování, příspěvek na pojištění odpovědnosti vůči zaměstnavateli, benefit za beznemocnost aj.

Nástup na tuto pozici možný dohodou.
První kontakt e-mailem.

Poslední změna:2016-07-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 11176210797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou