Architekt / Projektant

Unipark

Sladkovského 13, 61200 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.10.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti? Chuť pracovat na unikátních projektech? Chceme vás!

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály.

Hledáme člověka, který naskočí do rozjetého vlaku letošní sezóny a přispěje vším, co umí, ke společnému úspěchu.

Tvoříme zcela novou kolekci uniparčích produktů a hledáme kreativního tvůrce, který nám přinese své nápady, vize i vysoké pracovní nasazení.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Zkušenost ze zajímavého oboru
Příležitost podílet se na vývoji nových produktů
Velmi úzký kontakt s reálným světem na stavbách
Volnou pracovní dobu s možností občasné práce z domu/parku/kavárny
Každoroční firemní víkend na horách
Perspektivu dlouhodobé spolupráce
Akční kolektiv
Zajímavé peníze

Informace o náboru

Místo práce BRNO-Královo pole.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám, prosím, životopis na [email protected] a k tomu přibalte projekt, na který jste ze své pracovní historie nejvíce pyšní.
Ozveme se vám, co nejdříve to půjde. Pro více informací volejte 720447544 (Ing. arch. Jana Rutrlová).

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

architektura, stavitelství, design, výtvarnictví, užité umění

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Adobe Photoshop - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli umět:
- projektovat na všech stupních projektové dokumentace (studie, dokumentace pro stavební povolení, prováděcí dokumentace, detaily, ...)
- pracovat v programech typu AutoCAD, ArchiCAD, Rhino, Photoshop, InDesign
- vzít do ruky tužku a skicovat
- rychle se učit
- pracovat zodpovědně o samotě i v týmu
- dodržovat termíny
- hledat řešení místo problémů
- komunikovat s klientem v AJ
- řídit auto

Oceníme:

- zkušenosti s návrhy dřevostaveb a dřevěných konstrukcí
- praktické zkušenosti ze staveb
- hravost a schopnost dívat se na svět dětskýma očima
- zálibu v outdoorových aktivitách

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 2843649  Datum zveřejnění: 6.9.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou