Projektant / konstruktér unikátních staveb

Unipark

Místo práce
Sladkovského 13, 61200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
02.07.2017
Mzdové podmínky (brutto)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte technické vzdělání a baví vás řešit zajímavá zadání?
Hledáme technicky zaměřeného člověka na vývoj nových řešení.
Hlavní náplní práce je tvorba technické dokumentace a spolupráce s výrobou a architekty.

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – adrenalinové věže i celé zábavní areály, stezky v korunách stromů, lanové parky a unikátní dětská hřiště.

Naše produkty leží na pomezí stavitelství, strojírenského a dřevozpracujícího průmyslu a průmyslového designu. Pracujeme od základního návrhu až po dílenskou dokumentaci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• možnost podílet se na vývoji nových produktů
• zkušenost ze zajímavého oboru
• velmi úzký kontakt s výrobou
• získávání zkušeností přímo z terénu
• perspektivu dlouhodobé spolupráce
• akční kolektiv
• zajímavé peníze

Informace o náboru

Místo práce BRNO-Královo pole.
Práce na HPP či ŽL, na plný úvazek. Nástup co nejdříve, ale počkáme si, až dáte výpověď v bývalé práci.

Chcete být součástí Uniparku? Pošlete nám životopis na [email protected] a k tomu přibalte projekt, na který jste nejvíce pyšní.
Ozveme se vám, co nejdříve to půjde. Pro více informací volejte 720447544 (Ing. arch. Jana Rutrlová)

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

stavitelství, strojírenství, dřevozpracující průmysl, průmyslový design

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

AutoCAD - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli umět:
• projektovat precizně na všech stupních projektové dokumentace
• pracovat v technických programech typu Autocad, Rhino, SolidWorks, ...
• rychle se učit
• pracovat zodpovědně samostatně i v týmu
• dodržovat termíny
• hledat řešení místo problémů
• komunikovat s klientem v AJ
• řídit auto

Oceníme:
• praktické zkušenosti s výrobou
• zkušenosti s vývojem dřevěných a ocelových konstrukcí
• orientaci v aktuálních trendech a technologiích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme firma, která projektuje a staví unikátní atrakce na míru – domky na stromech, stezky v korunách stromů, adrenalinové věže, lanové parky, dětská hřiště i celé zábavní areály. Svým klientům dodáváme komplexní řešení volnočasových areálů v nejvyšší kvalitě, včetně nezbytné certifikace, poradenství a servisu. Naše projekty vytváří jedinečný prostor nejen pro zábavu, ale také pro osobnostní růst v bezpečném prostředí pro děti i dospělé.
ID: 3083623  Datum zveřejnění: 29.5.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou