Projektový manažer -ka

UNIRON s.r.o. (MPSV)

Místo práce
262, 747 55 Litultovice, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech (3119)

Pracoviště a kontakty

Firma:UNIRON s.r.o., IČ 26847418
Pracoviště:UNIRON s.r.o. - pracoviště, Litultovice 262, 747 55 Litultovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, příspěvek na stravování, životní připojištění

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SŠ technického směru, aktivní znalost AJ slovem i písmem, NJ výhodou, praxe alespoň 2 roky v automobilovém průmyslu, praktické dovednosti v oblasti projektového řízení, znalost norem ISO 9001:2009 a TS 16949, znalost požadavků pro zpracování PPAP, výborná znalost práce na PC, organizační a komunikační schopnosti, zkušenost s vedením týmu.
Náplň práce: vedení zahraničních projektů, komunikace se zahraničními zákazníky; zodpovědnost za vedení projektů; reportování vedoucímu pracovníkovi; plánování projektů, výroby, materiálových zásob; sledování a optimalizace technologických procesů; sledování a optimalizace výrobních nákladů.
Mzda 25 000 Kč, příspěvek na stravování, příspěvek na životní připojištění, odborné a jazykové vzdělávání, 1-směnný provoz, pracoviště Litultovice, nástup dle dohody. KO: Pavelek Zdeněk, tel.: 602 510 250, životopis zašlete na e-mail: [email protected].

Poslední změna:2017-01-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Opava

číslo volného místa: 11796430737

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní
Němčina - Aktivní, výhodou