Projektový manažer/ka pro fct/ict

UNITES Systems a.s. (MPSV)

Místo práce
Kpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
32000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti výzkumu a vývoje (1223)

Pracoviště a kontakty

Firma:UNITES Systems a.s., IČ 25863665
Pracoviště:Kpt. Macha 1372, 757 01 Valašské Meziříčí 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 32000 do 40000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Více na: https://jobs.lusk.io/unites-systems
Co budete dělat?
- komunikovat a vyjednávat se zákazníky, anglicky i česky
- plánovat projekty, rozpočty, přidělovat kapacity
- pracovat s termíny
- vést projektové porady a oponentury
- zajišťovat vstupy od zákazníka a reportovat
- rozvíjet se
Potřebujeme člověka:
- zkušeného v oblasti řízení technických/vývojových projektů
- komunikativního, přesného a zodpovědného
- vzdělaného v technickém směru
- znalého angličtiny na technické i komunikativní úrovni
- schopného práce v týmu
Bude úžasné, když:
- budete mít zkušenosti z oblasti FCT/ICT
- budete umět pracovat s plánovacími programy (MS Project,..)
- budete bývalý vývojář
Co nabízíme my?
¦ Budete pracovat ve vývojovém oddělení, kde se cení jakákoliv invence.
¦ Budete pracovat v mladém kolektivu zodpovědných a šikovných lidí.
¦ Budete mít možnost vzdělávat se a růst.
¦ Dostanete stravenky v maximální hodnotě a 5 týdnů dovolené.
¦ Vždy se s námi dá rozumně domluvit.
¦ Přispějeme Vám na penzijní připojištění.
¦ Hrajeme fér.
Chtěli byste nás osobně potkat a hledat možnosti? Napište a domluvíme se.

Poslední změna:2017-02-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 12151930790

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - plánovací software
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb.
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Úroveň aktivní technické komunikace