Dopĺňame tím našich pracovníkov v hydinových závodoch v Holandsku. Overený zamestnávateľ!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
7.29 EUR/hodina, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mladých mužov na pomocné práce v hydinových závodoch v rôznych častiach Holandska.

Vašou úlohou bude najmä:
- práca s kuracím mäsom, ako napr. balenie, váženie, čistenie a etiketovanie mäsa a mäsových výrobkov
- práca so živými kurčatami
- rôzne pomocné práce na linke (za pásom)
- práca v tempe

Ďalšie informácie:
- práca na minimálne 40 hodín týždenne (5 dní v týždni a 2 dni voľno) + možné nadčasy
- práca v chladnejšom prostrední (5 - 7 st.)
- práca je fyzicky náročnejšia
- prvé 2 - 3 dni máte tréning (zaškolenie)
- pracovná uniforma zabezpečená

Mzdové podmienky:
- od 7,29 Eur v hrubom na hodinu
- príplatok 8% ako tzv. dovolenkový plat (po odpracovaní určitého obdobia)
- preplácané štátne sviatky a ďalšie bonusy
- nadčasy platené 125% mzdy

Ubytovanie:
- zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch, štúdiách alebo bytoch, kde bývajú 1 - 2 ľudia na izbe, ubytovanie je jednoducho zariadené, k dispozícii toalety, kúpeľňa, kuchyňa.
- za ubytovanie NEPLATÍTE vopred
- cena za ubytovanie 76 Eur za týždeň (platíte až z výplaty!)
- vzdialenosť ubytovania od miesta práce je cca 15 - 60 km, dopravu z a do práce zabezpečuje zamestnávateľ za poplatok 4 Eurá na deň

- neplatíte žiadne ubytovanie vopred (nízke vstupné náklady)
- možnosť nadčasov, ktoré sú platené extra
- nárok na dovolenku už po odpracovaní 3 mesiacov
- výplata je vyplácaná týždenne na účet na Slovensku alebo na holandský účet (zamestnávateľ Vám vie pomôcť zo zriadením účtu v Holandsku)
- medzinárodné prostredie, výborné referencie od už umiestnených uchádzačov

V prípade záujmu nám prosíme zašlite Váš životopis na adresu [email protected] alebo volajte na číslo 032/7440174.

Pozývame Vás na bezplatné informačné stretnutia, kde sa dozviete viac o pracovnej ponuke a pracovných podmienkach. Najbližšie stretnutia organizujeme:

Nitra – 14.05.2014
Trenčín – 15.05.2014
Bratislava – 15.05.2014
Žilina – 21.05.2014
Poprad – 23.05.2014
Košice – 30.05.2014

Ak ste evidovaný na Úrade práce, prineste si so sebou tlačivo z Úradu práce na preplatenie cestovného, potvrdíme Vám ho a Úrad práce Vám uhradí až do 70 % nákladov na cestovné.

Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Budete pracovať pre holandskú spoločnosť, ktorá spracováva hydinu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preferovaný vek do 22 rokov
- preferovaná výška nad 175 cm kvôli bezpečnosti práce
- motivácia pracovať
- dobrý zdravotný stav
- mierne pokročilá znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca prax v potravinárstve (mäsovýroba, potravinárska výroba) výhodou

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1716173  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 7.29 EUR/hodina, + príplatky