Nenáročná práca v katalógových skladoch - Burton-on-Trent. Spokojní zamestnanci, ubytovanie ihneď po prílete v rodinných domoch. Nástup 25.8.2014!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burton on Trent (v blízkosti Birminghamu), Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.08.2014
Mzdové podmienky (brutto)
6.37 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o nenáročnú prácu v distribučnom katalógovom sklade s rôznym tovarom – oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou. Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.

V rámci skladu existuje viacero oddelení:
- Goods In – vykladanie kamiónov na palety (tu pracujú najmä muži)
- Returns – práca so skenerom – privezú klietky s pokazenými, či zdemolovanými vecami, ktoré sa sa presúvajú do kartónových krabíc na paletách; s pomocou skenera sa mení ich kód
- ODS – práca pri páse s prepravkami – nové veci, ktoré si ľudia objednávajú z katalógov, sa presúvajú z prepraviek do prepraviek, ktoré patria danému obchodu a posielajú sa preč
(na oddelení Returns a ODS pracujú najmä ženy)

- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni – zmeny: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00
- bezplatné zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zdarma

Mzdové podmienky:
- mzda od 6,31 GBP v hrubom na hodinu počas prvých štyroch týždňov, následne 6,37 GBP.
Nočná zmena 7,58 GBP v hrubom na hodinu.

- ubytovanie zabezpečené
- odvoz do/z práce zabezpečený za 5 GBP na deň
- pomoc so zakúpením letenky (najbližšie letisko je Birmingham)
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok
- spolupráca počas celého pracovného pobytu
- v prípade záujmu vieme pomôcť so zabezpečením ubytovania cez ubytovacieho agenta, ihneď ubytovanie v Share House

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1769159  Datum zveřejnění: 16.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.37 GBP/hodina