Hľadáte prácu? Sklady s drogériou a kozmetikou! Výhodná poloha pri Londýne (Dunstable/Luton)!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Dunstable (Luton), Veľká Británia
Termín nástupu
Priebežne
6.73 GBP/hodina, Po odpracovaní 36,5 hodiny až 8,76 GBP brutto na hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných pracovníkov s dobrou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Mzda:
Od 6,73 GBP/hod. v hrubom (od cca 8,10 Eur).
Po odpracovaní 36,5 hodiny až 8,76 GBP na hodinu (cca 10,50 Eur) .

Taktiež Vás pozývame na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Najbližšie organizujeme stretnutia v mestách :

20.8.2014 - Nitra
21.8.2014 - Trenčín
27.8.2014 - Žilina
05.9.2014 - Poprad
12.9.2014 - Bratislava
17.9.2014 - Košice
Ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť, radi sa s Vami dohodneme individuálne a ponuku Vám vysvetlíme telefonicky.
Každý úspešný uchádzač dostane pri odchode do Veľkej Británie od nás DARČEK.

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na mail email zivotopis @ universalconsulting.sk

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka (objednávky sú zadávané cez slúchadlá)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dobrá fyzická kondícia
- flexibilita a schopnosť dodržiavať stanovené ciele
- výhodou je predchádzajúca prax na pozícii Warehose Operative

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1801597  Datum zveřejnění: 15.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.73 GBP/hodina, Po odpracovaní 36,5 hodiny až 8,76 GBP brutto na hodinu