Špeciálna príležitosť stať sa letuškou pre exkluzívne letecké spol. so sídlom v Dubaji, Ománe a Saudskej Arábii!

Universal Consulting s.r.o.

Stredný Východ, Slovensko, Zahraničie - ostatné, Grécko, Dánsko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
OD 1600 - 2000 Eur netto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spolupracujeme s mnohými exkluzívnymi leteckými spoločnosťami ( napr. : Fly Dubai, Air Arabia, Oman Air, FlyNas, Gulf Air...)!
Ponúkame Vám prestížnu prácu pre exkluzívne letecké spoločnosti so sídlom na Strednom Východe - po prijatí sa sťahujete do krajiny kde je centrála leteckej spol. Napr. Dubaj, Omán, Bahrajn, Saudská Arábia...).
Náplňou práce letušiek je :
- Kontrola paluby lietadla
- Privítanie pasažierov a usadenie ich na miesta
- Zaistenie bezpečnostných postupov pred odletom
- Informovanie pasažierov o bezpečnostných predpisoch
- servírovanie jedál a nápojov počas letu
- Poskytnutie prvej pomoci v prípade potreby ...

+ nábor priamo na Slovensku
/miesto a čas budú upresnené 2-3 týždne pred samotným náborom/
+ lukratívna práca
+ 2 ročný kontrakt s možnosťou predĺženia a dlhodobej práce
+ možnosť kariérneho rastu a zvýšenia platu
+ atraktívny zárobok
+ bezplatne poskytovaná zdravotná starostlivosť
+ 30 dní platenej dovolenky počas roka
+ doprava a ubytovanie hradené zamestnávateľom
+ Nadštandardný príjem, z ktorého si veľkú časť ušetríte, keďže máte ubytovanie, cestu do práce aj z práce, poistenie a tréning ZDARMA

V prípade Vášho záujmu, prosím POŠLITE ŽIVOTOPIS v anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou tváre na mailovú adresu : [email protected]
Staňte sa našimi priateľmi na facebook-u a budeme Vás informovať o aktuálnych ponukách, náboroch aj o živote našich letušiek na Strednom Východe !
MECCTI SLOVAKIA

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Meccti – Aviation Workforce Agency je globálnym lídrom v náborovaní a leasingu leteckého personálu – pilotov a letušiek, ktorý zabezpečujeme pre leteckých dopravcov. Našich 12 kancelárií po celom svete Vám zabezpečí najväčší viacjazyčný výber našich kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia je určená ženám vo veku 21 až 30 rokov
- reprezentatívne vystupovanie
- aktívna znalosť anglického jazyka slovom aj písmom
- výška nad 160 cm, BMI v norme
- slobodná, bezdetná
- bez viditeľného tetovania
- ochota presťahovať sa min.na 2 roky
- dobrý zdravotný stav
- skúsenosti s prácou v oblasti zákazníckeho servisu sú výhodou nie podmienkou

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1808237  Datum zveřejnění: 21.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: OD 1600 - 2000 Eur netto mesačne