Práca v skladoch v UK - mestá Thurrock, Dagenham, Snodland.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Thurrock, Dagenham, Snodland, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
6.31 - 11.17 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov s dobrou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku, potraviny.

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému (slúchadlá)
- práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca na zmeny: ranná 06:00 - 14:00, poobedná 14:00 - 22:00 alebo nočná 22:00 - 06:00
- možné nadčasy - záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce

Mzda:
Od 6,31 GBP/hod. v hrubom (od cca 8,00 Eur)- 11,17 GBP/hod.

Aktuálne obsadzujeme do distribučných centier v: Thurrock, Dagenham, Snodland.

Taktiež Vás pozývame na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Najbližšie organizujeme stretnutia v mestách :

05.9.2014 - Poprad
10.9.2014 - Žilina
12.9.2014 - Bratislava
17.9.2014 - Košice
24.9.2014 - Nitra

Ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť, radi sa s Vami dohodneme individuálne a ponuku Vám vysvetlíme telefonicky.
Každý úspešný uchádzač dostane pri odchode do Veľkej Británie od nás DARČEK.

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA!!!
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na mail email zivotopis @ universalconsulting.sk

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka (objednávky sú zadávané cez slúchadlá)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dobrá fyzická kondícia
- flexibilita a schopnosť dodržiavať stanovené ciele
- výhodou je predchádzajúca prax na pozícii Warehose Operative

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1820844  Datum zveřejnění: 1.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.31 - 11.17 GBP/hodina