Mladí pomocníci s chuťou pracovať! Práca v Holandsku. Vhodné aj pre páry a skupinky kamarátov!

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Scherpenzeel a okolie, Holandsko
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
900 - 1485 EUR/mesiac, Od 700 EUR v čistom mesačne - už po odrátaní ubytovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame voľné miesta pre:

* absolventov;
* mladých pracovníkov aj bez praxe;
* kvalifikovaných pracovníkov;
* pracovníkov aj bez znalosti cudzieho jazyka;
* vhodné pre mužov, ženy, páry, dvojice aj skupinky kamarátov!

Pracovníkov/čky prijímame na pomocné práce do mäsozávodov - pracuje sa na expedícii (balenie, váženie, etiketovanie, umývanie mäsa), na linke (krájanie, spracovávanie mäsa), prípadne rôzne skladové práce podľa potrieb zamestnávateľa.

* DLHODOBÁ PRÁCA
* KARIÉRNY RAST
* ASISTENČNÁ LINKA
* PRÁCA NA TRVALÝ PRACOVNÝ POMER
* garantovaných 36 hodín týždenne
* ubytovanie zabezpečené
* formality vybavuje zamestnávateľ
* rôzne príplatky ku mzde
* 24 dní platenej dovolenky

* NÍZKE VSTUPNÉ NÁKLADY - neplatíš ubytovanie vopred!

Pred odchodom Tebe a Tvojim kamarátom poskytneme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste mohli začať pracovať v Holandsku - ide o overeného zamestnávateľa, spolupracujeme s ním už 9 rokov!

Po odrátaní ubytovania a dopravy do práce vychádza čistá mzda okolo 700 EUR a viac.

Navyše:
+ možnosť nadčasov + príplatky za víkendy
+ nočné zmeny za príplatok
+ možnosť získania daňovej úľavy, rodinných prídavkov, 13-ty plat

V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na uc @ agenturaprace.sk
Ak sa chcete stretnúť osobne príďte na informačné stretnutie,kde sa dozviete všetky potrebné informácie:

10.9.2014 - Žilina
12.9.2014 - Bratislava
12.9.2014 - Trenčín
17.9.2014 - Košice
24.9.2014 - Nitra

Ak sa nemôžete zúčastniť, budeme Vás telefonicky kontaktovať a dohodneme si ďalší postup.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve už viac ako 15 rokov. Náš klient sa riadi heslom :"Spokojný zamestnanec zaručuje kvalitu a tým aj spokojných zákazníkov!" Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- motivácia
- ochotu pracovať v zahraničí spolu s inými národnosťami
- dobrú fyzickú kondíciu, nakoľko ide o prácu v tempe na linke
Práca je vhodná najmä pre pracovníkov vo veku 18-21 rokov.
Umiestniť vieme aj kvalifikovaný personál v oblasti mäso-priemyslu.

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1835797  Datum zveřejnění: 15.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 900 - 1485 EUR/mesiac, Od 700 EUR v čistom mesačne - už po odrátaní ubytovania.