Práca v Anglicku - katalógový sklad v Burton on Trent. Termín nástupu 26.07.2015. Kompletne Vás pripravíme na vycestovanie

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Burton on Trent (v blízkosti Birminghamu), Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.07.2015
Mzdové podmienky (brutto)
6.50 GBP/hodina, nočná zmena 7,58 GBP brutto za hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne pripravujeme pracovníkov pre sklad, v ktorom budete pracovať je najväčší distribútor rozličného spotrebného tovaru pre domácnosti, obchody a firmy v UK.

Jedná sa o nenáročnú prácu v distribučnom katalógovom sklade s rôznym tovarom
– oblečením, elektronikou, hračkami, bižutériou a iným sortimentom ( nie potraviny).
Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.

V rámci skladu existuje viacero oddelení:

- Goods In – vykladanie kamiónov na palety (tu pracujú najmä muži)

- Returns – práca so skenerom – privezú klietky s pokazenými, či zdemolovanými vecami, ktoré sa sa presúvajú do kartónových krabíc na paletách; s pomocou skenera sa mení ich kód

- ODS – práca pri páse s prepravkami – nové veci, ktoré si ľudia objednávajú z katalógov, sa presúvajú z prepraviek do prepraviek, ktoré patria danému obchodu a posielajú sa preč
(na oddelení Returns a ODS pracujú najmä ženy)

Základné informácie o práci:
- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni – zmeny: 07.00-15.00, 15.00-23.00, 23.00-07.00
- bezplatné zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri
- kantína s dobrými raňajkami, obedmi, večerami – za dobré ceny
- automaty s teplými nápojmi k dispozícii celý deň, zadarmo

- možnosť nadčasov, ktoré sú platené EXTRA
- možnosť dlhodobej práce
- časť nákladov je možné uhradiť na splátky
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do Anglicka (pomoc so zakúpením letenky)
- výhodná poloha a spojenie so Slovenskom (letisko Luton)
- 28 dní platenej dovolenky
- poradenstvo o možnosti získania rôznych benefitov v UK
- budeme Vás informovať o Vašich povinnostiach voči úradom pred odchodom zo Slovenska

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis na mail email zivotopis@ universalconsulting.sk

Ďalšie sklady a lokality v ponuke!!! Bližšie informácie nájdete na našich stránkach www.universalconsulting.sk

Dňa 09.07.2015 sa bude konať náborové stretnutie v Košiciach, kde sa dozviete bližšie informácie o danej pracovnej ponuke.

Prehľad všetkých ponúk, ktoré sú momentálne aktuálne, nájdete tu:

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť anglického jazyka (objednávky sú zadávané cez slúchadlá)
- zodpovednosť, spoľahlivosť, dobrá fyzická kondícia
- flexibilita a schopnosť dodržiavať stanovené ciele
- výhodou je predchádzajúca prax na pozícii Warehouse Operative

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1845853  Datum zveřejnění: 5.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 6.50 GBP/hodina, nočná zmena 7,58 GBP brutto za hodinu