Práca v textilnom sklade značkového výrobcu oblečenia v Anglicku - Winsford. Bez poplatkov agentúre. Nenáročná práca vhodná pre ženy, mužov aj páry.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Winsford, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
priebežne
1000 - 1400 GBP/hodina, od 6,31GBP/hodina do 6,86 GBP/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skladníkov a skladníčky do textilného distribučného skladu s dlhoročnou tradíciou.
Vašou úlohou bude bežná práca v sklade:
- vyzdvihnutie určeného tovaru na základe objednávky
- balenie tovaru/odevov a textilu
- etiketovanie tovaru
- práca s ručným skenerom
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov

Ponúkame pravidelne týždenne odchody, dostatok pracovných hodín a zamestnávateľa, s ktorým budete určite spokojní.

Už dnes si môžete zabezpečiť voľné miesto s odchodom v termíne, ktorý Vám vyhovuje.
Jedná sa o nenáročnú prácu v textilnom sklade. Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Práca spočíva v príprave tovaru na vyskladnenie podľa objednávok.

- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- pracuje sa 5 dní v týždni od 08:00 do 16:00
- bezplatné zaškolenie (prvé 2 dni)
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- výborné referencie od zamestnancov
- priateľskí, milí a nápomocní manažéri

Mzdové podmienky:
- mzda od 6,31 GBP v hrubom na hodinu počas prvých 12 týždňov, následne 6,86 GBP.

- pomoc so zakúpením letenky
- odvoz z letiska zabezpečený za poplatok
- spolupráca počas celého pracovného pobytu
- BEZ POPLATKU AGENTÚRE

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis na mail: [email protected]
Taktiež Vás pozývame na bezplatné informačné stretnutie, kde Vám bude detailne vysvetlená pracovná ponuka a pracovné podmienky. Najbližšie organizujeme stretnutia v mestách :

10.9.2014 - Žilina
12.9.2014 - Bratislava
17.9.2014 - Košice
24.9.2014 - Nitra

Ak sa stretnutia nemôžete zúčastniť, radi sa s Vami dohodneme individuálne a ponuku Vám vysvetlíme telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať bola založená v roku 1964, kedy bol založený prvý obchod. V súčasnosti táto sieť obchodov vlastní okolo 850 obchodov po celej Veľkej Británii a Írsku a zamestnáva cca 16000 ľudí. Cieľom spoločnosti je mať trénovaných pracovníkov tak, aby vedeli poskytnúť kvalitné služby, presne ako si to zákazník zaslúži. Hlavným predajným artiklom je drogéria, kozmetika, darčekové predmety a produkty z lekárne a to všetko za veľmi priaznivé ceny.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť dlhodobo žiť a pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1847831  Datum zveřejnění: 27.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1000 - 1400 GBP/hodina, od 6,31GBP/hodina do 6,86 GBP/hodina