Dopĺňame tím skladníkov/čky v potravinovom sklade v Anglicku - Stoke on Trent.

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Stoke on Trent, Veľká Británia
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď - dohodou
1100 - 1500 GBP/mesiac, 7,40 - 9,90 GBP brutto/h (príplatky za nočné zmeny, nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ženy alebo páry na balenie, triedenie, skladanie v distribučnom textilnom sklade.
- vašou úlohou bude bežná práca v sklade, kontrola, práca za automatickým bežiacim pásom
- práca na páse pri balení šiat, tričiek, spodnej bielizne, atď.
- vyzdvihnutie určeného tovaru a jeho expedícia
- práca s ručným skenerom a práca s PC (vkladanie dát)
- práca s balíkmi od 2-25 kg
- vykladanie a nakladanie vozíkov
- používanie paletových vozíkov a prepravných vešiakov
- balenie odevov-balenie/ukladanie odevov do plastikových vriec
- etiketovanie
- kontrola skladu-vyžaduje sa presnosť a precíznosť
- práca na smeny – podľa objednávok, práca aj v sobotu, v nedeľu a
cez sviatky
- pracuje sa minimálne 36 hodín týždenne

- práca na min. 3 mesiace, s možnosťou predĺženia zmluvy
- poskytnutá pracovná uniforma, školenie ZADARMO
- možnosť stravovania v závodnej jedálni
- možnosť parkovania pri sklade ZADARMO
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- asistencia s vybavením ubytovania a dopravy do UK ( pomoc so zakúpením letenky)
- vyzdvihnutie z letiska a doprava na ubytovanie
- spolupráca počas celého pracovného pobytu
- výborné referencie od zamestnancov
- budete pracovať pre klienta, s ktorým sme ako prví začali spolupracovať na Slovensku v r.2004

Vaše životopisy posielajte na email: [email protected] alebo nás kontaktujte na čísle 032/7440174.

Zúčastniť sa môžete aj osobných stretnutí, ktoré pravidelne organizujeme v rôznych mestách na Slovensku. Aktuálny prehľad náborových stretnutí Vám radi poskytneme, stačí nás kontaktovať.

Pridajte si nás na facebooku a dostávajte aktuálne informácie o pracovných ponukách. FB: Universal Consulting ; Staňte sa našim priateľom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Našim klientom je popredný britský digitálny predajca, ktorý ponúka viac ako 33.000 produktov prostredníctvom webu. Spoločnosť neustále rastie cez mobilné kanály, telefóny a jedinečne cez TV. Spoločnosť obslúži okolo 130 miliónov zákazníkov ročne prostredníctvom siete 740 predajní a v r. 2013 zamestnávala spoločnosť 31.000 ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota pracovať v Anglicku
- komunikatívna znalosť anglického jazyka
- prax v sklade výhodou
- precíznosť, spoľahlivosť, flexibilita
- ochota pracovať nadčasy

Hľadáte prácu v zahraničí? Pomôžeme Vám uplatniť sa na zahraničnom trhu. Sme spoľahlivým sprostredkovateľom s najväčšou pracovnou ponukou na zahraničnom trhu. Svoje uplatnenie pomôžeme nájsť naším kandidátom najmä v krajinách EÚ a to v rôznych oblastiach.

Ponúkame voľné pracovné miesta v logistike, výrobe, priemysle, potravinárstve, poľnohospodárstve, ... Čerpáme z našich 22 ročných skúseností. Bezpečne vás prevedieme celým procesom, spojeným s relokáciou. Pomáhame vám s nástupom do práce, cestou aj potrebným formalitami. Po nástupe vás kontaktujeme a overujeme si, či je všetko v poriadku.

Ako jedna z mála spoločností na našom trhu sme členom asociácií zameraných na ochranu pracovníkov a ich práv. Spolupracujeme so štátnymi aj neštátnymi inštitúciami, ktorých sa pracovný trh týka. Ku každému kandidátovi pristupujeme individuálne. My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1865278  Datum zveřejnění: 11.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1100 - 1500 GBP/mesiac, 7,40 - 9,90 GBP brutto/h (príplatky za nočné zmeny, nadčasy)