Pracovníci/čky na balenie kuracieho mäsa v Holandsku. Nízke náklady na vycestovanie! Spokojní zamestnanci. Veľa nadčasov! Práca vhodná pre mužov, ženy

Universal Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hunsel - Limburg, Utrecht, Rotterdam Zevenhuizen, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných mužov, ženy aj páry na pomocné práce v hydinových závodoch v rôznych častiach Holandska.

Vašou úlohou bude najmä:
- práca s kuracím mäsom, ako napr. balenie, váženie, čistenie a etiketovanie mäsa a mäsových výrobkov
- rôzne pomocné práce na linke (za pásom)
- práca v tempe

Mzdové podmienky:
- od 7,29 Eur v hrubom na hodinu
- príplatok 8% ako tzv. dovolenkový plat (po odpracovaní určitého obdobia)
- preplácané štátne sviatky a ďalšie bonusy
- nadčasy platené 125% mzdy

Ďalšie informácie:
- práca na minimálne 40 hodín týždenne (5 dní v týždni a 2 dni voľno) + možné nadčasy
- práca v chladnejšom prostrední (5 - 7 st.)
- práca je fyzicky náročnejšia
- prvé 2 - 3 dni máte tréning (zaškolenie)
- pracovná uniforma zabezpečená

Ubytovanie:
- zabezpečené zamestnávateľom v apartmánoch, štúdiách alebo bytoch, kde bývajú 1 - 2 ľudia na izbe, ubytovanie je jednoducho zariadené, k dispozícii toalety, kúpeľňa, kuchyňa.
- za ubytovanie NEPLATÍTE VOPRED
- cena za ubytovanie 76 Eur za týždeň (platíte až z výplaty!)
- vzdialenosť ubytovania od miesta práce je cca 15 - 60 km, dopravu z a do práce zabezpečuje zamestnávateľ za poplatok 4 Eurá na deň

- neplatíte žiadne ubytovanie vopred (nízke vstupné náklady)
- možnosť nadčasov, ktoré sú platené extra
- nárok na dovolenku už po opracovaní 3 mesiacov
- výplata je vyplácaná týždenne na účet na Slovensku alebo na holandský účet (zamestnávateľ Vám vie pomôcť zo zriadením účtu v Holandsku)
- medzinárodné prostredie, výborné referencie od už umiestnených uchádzačov

V prípade Vášho záujmu zašlite prosím Váš životopis v anglickom jazyku na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť, pre ktorú budete pracovať je obľúbená medzi miliónmi zákazníkov po celom svete, ponúka vysoko kvalitnú štýlovú módu.
Od otvorenia prvého obchodu v roku 1969 sa rozrástla na globálnu značku s 1160 predajňami po celom svete a on-line obchodom vo
viac ako 120 krajinách sveta . Zákazníci majú možnosť nakúpiť najnovšie trendy spôsobom, ktorý im vyhovuje. Spoločnosť rýchlo
reaguje na aktuálne trendy v móde, aby vyhovela individuálnemu štýlu svojich zákazníkov.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

- motivácia pracovať
- dobrý zdravotný stav
- základná znalosť anglického jazyka
- predchádzajúca prax v potravinárstve (mäsovýroba, potravinárska výroba) výhodou

„VAŠA CESTA K NAJLEPŠEJ PRÁCI V ZAHRANIČÍ ZAČÍNA S NAMI!“

Sme nielen spoľahlivým sprostredkovateľom práce do zahraničia, ale aj tým, ktorý má najväčšiu pracovnú ponuku na zahraničnom trhu.
Máme 22-ročné skúsenosti, z ktorých čerpáme a snažíme sa ich čo najlepšie využiť v prospech našich kandidátov. Naším záujmom a prioritou je bezpečne Vás previesť celým procesom spojeným s relokáciou. Naša najlepšia referencia je úspešné zabezpečenie práce pre viac ako 18.000 kandidátov od r. 2002.

My nesprostredkujeme len prácu, my sa o našich ľudí príkladne staráme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1881105  Datum zveřejnění: 26.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 1200 EUR/mesiac